Історія школи

         З історії нашої школи відомо, що сама споруда побудована ще наприкінці ХІХ на початку ХХ століття, а в 1910 році на селищі Черевківка було організовано школу. В 1920 при школі створено перший комсомольський загін, секретарем якого був Семейко Г. І. Загін складався з 10 чоловік. З 1932 року директором школи призначено Скибу А. О.
1957 році директором стає Зелік С. В. про якого відомо, що він воював, при ньому було відкрито секцію гімнастики під керівництвом вчителя фізичного виховання Овчаренко Г. А., а також діяв географічний гурток під керівництвом Семенихіної Є. Т.  В тому ж 1957 році почала працювати шкільна радіостанція, яка працює і підтримує зв’язок з радіолюбителями багатьох країн світу. На сьогоднішній день це єдина діюча шкільна радіостанція в північному регіоні області. В 1960 році – це загальноосвітня політехнічна школа з виробничим навчанням № 4. З 1965 року рішенням міськвиконкомом за школою затверджено базове підприємство Слов’янський олій жир комбінат (ОЖК). В 1967-1969 роках до приміщення школи силами учнів та їх батьків добудовані спортивний зал та їдальня.
У 1971-1987 у школі введений професійний профіль трудового навчання за професією: «Водій категорії «В», «С». Підготовлено 891 спеціаліста автотранспорту.
В 1980 році директором школи стає Заслужений вчитель України – Новіков А. О.  За час його директорства школа зробила нові кроки вперед. Так відомо, що учениця Кожухова Тетяна отримала І-й спортивний розряд з радіо-спорту, стала дворазовим чемпіоном України, рекордсменом області, срібний призер 17 спартакіади школярів СРСР у м. Ташкенті, член збірної України з радіо-спорту, випускниця 1985 року.
З 1989 року у школі введений профільний курс трудового навчання 10-11 класи за спеціальністю: юнаки – «Обробка металів», дівчата – «Швачка». В шкільних майстернях виконуються замовлення базового підприємства «Слов’янськолія».
Цікаво, що в 1990 році у школі створений кабінет інформатики з 13 комп’ютерами. В 1993 році першою в місті повернула собі статус україномовної школи. Школа розбудовувалась, в 1993 по 1998 рік відбула реконструкція котельної на природному газі за кошти базового підприємства. В 1999 році у школі введене поглиблене вивчення української мови та спецкурсу «Ділове мовлення» в 10-11 класах. З 2001 року у школі діє оновлена організація Кід, яка сприяє творчому розвитку дитини.
В 2003 році директором школи призначено відмінника освіти України Пастухова О. Л. Вже в 2004 році школа входить в п’ятірку кращих шкіл за підсумками участі у міських предметних олімпіадах, а також щорічно учні школи є призерами обласної олімпіади з трудового навчання. З 2007 учні школи є учасниками та переможцями конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук (2009 рік Капнік Г. ІІІ місце у всеукраїнському конкурсі МАН).
Кожного року відбувається реконструкція шкільних приміщень та подвір’я (оновлено паркан, ганок, ІІ та І поверхи школи).
З 1950-2000 роки школу І-ІІ закінчили 4169 випускників, школу І-ІІІ ступенів – 3192 учня. Кількість випускників школи нагороджених медалями за особливі успіхи у навчанні: 1955-1971 роки – 9 золотих, 8 – срібних; 1987-2018 роки – 41 золота, 27 – срібних.

 Наші вчителі:

Ховавка Світлана Миколаївна – учитель української мови та літератури;

Радченко Наталія Володимирівна – учитель української мови та літератури;

Радкевич Катерина Василівна – учитель англійської мови;

Ляховська Наталія Василівна – учитель англійської мови;

Смоліна Вероніка Ігорівна – учитель англійської мови;

Мунтян Руслан Володимирович - учитель музичного мистецтва;

Самойленко Оксана Олександрівна – учитель географії;

Сазоненко Алла Григорівна – учитель технологий;

Іванова Тетяна Григорівна – учитель математики;

Шалигіна Аліна Сергіївна – учитель математики;

Гончарова Марина Леонидівна - учитель математики;

Пушкіна Наталія Леонидівна – учитель образотворчого мистецтва;

Чугаєва Ганна Володимирівна – учитель інформатики;

Турич Марина Володимирівна – учитель інформатики;

Кобченко карина Олександрівна - учитель інформатики;

Єфремов Василь Степанович – учитель фізичної культури;

Васильченко Максим Дмитрович – учитель фізичної культури;

Бертова Тамара Григорівна – учитель фізичної культури;

Туманов Павел Петрович -  учитель історії;

Ніконова Ірина В'ячеславівна – учитель історії;

Ларіна Ганна Юріївна - учитель візики;

Васильченко Максим Дмитрович - учитель фізичної культури;

Пастухов Олександр Лаврентійович - директор школи;

Пушкіна Наталія Леонидівна - учитель образотворчого мистецтва;

Зайцева Алла Володимирівна - учитель інклюзивної освіти;

Чебаторьова Тетяна Миколаївна - психолог.



Немає коментарів:

Дописати коментар